Nobilia

9. leden 2018

KUCHYNĚ nobilia® - novinky pro rok 2018

Pod heslem „nobilia X – Expanding the limits“ představuje nobilia novou prvotřídní kolekci a určuje nová měřítka v oblasti designu, úložného prostoru, komfortu a funkčnosti.

Hvězda naší kolekce 2018 má označení XL. S novou výškou XL u spodních a vysokých skříněk přináší nobilia novou definici úložného prostoru. Provedení XL nabízí s výškou korpusu 792 mm u spodních skříněk asi o 10 procent více úložného prostoru a tím ještě více možností pro uložení kuchyňských potřeb a zásob. Kromě toho výška XL vychází vstříc svému uživateli a vytváří tak perfektní syntézu mezi požadavky na ergonomii a úložný prostor. Vhodné XL skříňky highboard a vysoké skříňky důsledně pokračují v XL vedení linií.

S provedením Xtra rozšiřuje nobilia spektrum pracovních desek o nový inovativní produkt. Pracovní desky Xtra ohromují obzvlášť výraznou 3D povrchovou strukturou a vytvářejí tak autenticky působící vzhled přírodního kamene. Vhodné bočnice a obložení výklenků doplňují možnost navržení prostředí ve vzhledu přírodního kamene. Desky Xtra však nejen vypadají elegantně, ale také nabízejí nepřehlédnutelné výhody: inovativní funkční vrstva zajišťuje speciální odolnost proti nárazům a necitlivost desky Xtra vůči bobtnání a umožňuje také plošně lícující montáž dřezů a varných desek.

Nové dekory dvířek a pracovních desek u kuchyní nobilia od 2018 S 9 novými čely, 5 barvami Color Concept a 11 novými dekory pracovních desek otevíráme další možnosti pro módní, designové a elegantní kreace kuchyní – od útulných po praktické, od městských po klasické a v cenovém rozpětí od základního až po top segment.

Skvělé dekory betonu a keramiky a okouzlující vzhled kovu jsou i nadále trendy, a proto se hojně vyskytují také v našich nových kolekcích. V základních cenách doplňuje dekor Speed v provedení Keramika šedá imitace tento trend materiálu s elegantním dekorem v cenové skupině 1. Vhodné bočnice, pracovní desky a kryty podstavců umožňují plánování kuchyní v jednom stylu. Provedení Beton břidlicově šedá imitace doplňuje barvy Color Concept již od minulého roku. Na četná přání zákazníků je tento dekor nyní k dispozici také jako dekor čel u modelu Riva a tím je dostupný i pro plánování kompletní kuchyně v cenové skupině 2. V podobě provedení StoneArt doplňuje nový program v laminátovém provedení trend velkoformátových kamenných dekorů. Dekor Šedá břidlice imitace mění StoneArt díky svému speciálnímu trojrozměrnému povrchu v čelo se zvláštní estetikou a přirozeným půvabem. K tomuto dekoru lze dodat i vhodné bočnice a pracovní desky v novém provedení Xtra. Trend vzhledu kovu a kamene se odráží také ve škále barev Color Concept: V podobě Rusty Plates imitace, Caledonia a Oriental jsou zde k dispozici tři nové dekory, díky kterým budou jednobarevné kuchyně obzvlášť atraktivní. Kdo chce své kuchyni dodat ještě bezvadnější profesionální vzhled, bude mu vyhovovat náš dekor z nové řady Metal Concept.

Scratched Steel imitace přináší čistě kovový vzhled, charakter opotřebeného vzhledu povrchu dodá kuchyni nádech průmyslového stylu. Dekor umožňuje mnohostranné použití, jako čela závěsných skříněk, bočnice, obložení výklenků nebo jako panel, a vždy se nechá výborně kombinovat se všemi jednobarevnými odstíny, kamennými a betonovými dekory, ale také s dřevěnými dekory.

Vedle těchto variant doplňují Color Concept také dva dřevěné dekory: Dub Havelland imitace vytváří v kuchyni teplou a útulnou atmosféru, dekor Dub trámový imitace je zárukou výrazných dřevěných akcentů poutajících pozornost. Trend matných povrchů laku přetrvává i nadále. Proto segment lakovaných čel doplňují celkem hned čtyři čela. Fashion se navíc dodává v dobře se prodávajících barvách Bílá a Magnolia. U provedení Sylt doplňují spektrum rámových čel v matném laku barvy Magnolia a Černá. Kromě toho má Sylt samostatný nový pilastr ve všech třech barvách čel. Kdo dává přednost čelům z pravého dřeva, tomu nabízí model York v cenové skupině 9 další barevnou alternativu v provedení Magnolia.

K novinkám nobilia 2018 v navrhování okolí patří dalších 11 nových dekorů pracovních desek, 15 nových barev bočnic, 2 nové systémy bočnic a 19 nových úchytů. Spektrum obložení výklenků s motivy bylo kromě toho rozšířeno o 7 napínavých dekorů, od vzhledu zdiva a břidlice až po motiv Skyline se tu najde něco pro každý vkus.

Vedle rozsáhlého doplnění typů pro výšku XL se zaměřením na úložný prostor nabízí kolekce nobilia velkou škálu nových řešení pro útulné uspořádání kuchyně. Patří k tomu nová řešení LED osvětlení pro bočnice, systém závěsných skříněk s posuvnými dveřmi, závěsné skříňky s barovými výklopnými dvířky, panoramatické výsuvy a otevřené deskové výsuvy v oblasti spodních skříněk. Nové skleněné čelo Frame a nová matná provedení skla u skříněk Gap se zaměřují na řeč tvarů současné architektury a vytvářejí tak další moderní možnosti uspořádání, a to nejen v řešení samotných kuchyní, ale i při propojení s obývacím prostorem, který dost často přímo navazuje na kuchyňskou část.

V oblasti elektrospotřebičů a dřezů se připojují varianty pro plošně lícující montáž do našich pracovních desek Xtra. Spolu s našimi výřezy pro plošně lícující montáž, které se provádějí ve výrobě, se tak z toho vás stává kompletní řešení tzv. "z jedné ruky" (výroby).

O nás

Nabízíme kompletní řešení vašeho interiéru, především kvalitních kuchyňských sestav od renomovaného německého výrobce NOBILIA®. Řešení na klíč od A-Z.
Rádi Vám poskytneme rady, či podporu při řešení návrhu Vaší kuchyně, nebo i celého interiéru Vašeho domova.

Kontakt

KUCHYŇSKÁ STUDIA
Praha 4
Praha 7
Tel: +420 720 533 089
e-mail: