O kuchyních Nobilia

NĚMECKÁ KVALITA ZA ROZUMNOU CENU

Kuchyně Nobilia jsou vyráběny výhradně v Německu a podléhají té nejvyšší kontrole kvality podle mezinárodně uznávaného certifikátu ISO 9001:2008.

Vysoká úroveň automatizace výroby vám dává záruku dokonalého zpracování v každém detailu.

Kvalitní konstrukce prvků a vyvinutá technika kování u kuchyní Nobilia  jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a stálého zlepšování procesu v průběhu výroby. Všechny použité materiály a funkční kování jsou neustále testovány ve vlastní laboratoři pro kontrolu kvality materiálů Nobilia.

Návrh a vizualizace kuchyně ZDARMA, při Vaší návštěvě našeho showroomu (termín prosím domluvte e-mailem, nebo telefonicky).

Rozmanitost systému v nových rozměrech u kuchyní Nobilia – dimension

Ergonomické rozměry - každý člověk je jiný a všichni se lišíme v mnoha směrech, buď ve výšce a postavě, nebo v návycích, zálibách a preferencích. Proto je samozřejmostí, že každý si chce přizpůsobit své domácí prostředí svým individuálním přáním a potřebám. To platí zvláště pro kuchyně jako prostor, kde se žije. Individuální, adaptabilní a flexibilní systémy od firmy Nobilia jsou proto nejlepším řešením.

Nobilia Certifikáty:

  • Kvalita , životní prostředí a energie jsou významné prvky politiky firmy Nobilia a řídí se podle norem DIN EN ISO 9001,14001 a 50001. V březnu roku 2015 byly firmě opět potvrzeny certifikáty QM, UM a EM.
  • Certifikát GS  - Zkušebna nábytku LGA Norimberk podrobila programy kolekce Nobilia bezpečnostní zkoušce. Jako výsledek této zkoušky byla propůjčena pečeť GS a bylo potvrzeno, že požadavky kladené na komfort při obsluze, zatížitelnost, konstantnost materiálu a bezpečnost jsou v plném rozsahu dodržitelné.
  • Goldenes M (Zlaté M) – DGM- (Německé společenství pro jakost nábytku) zkoušelo společnost podle standardů jakosti RAL-GZ 430. Jako výsledek této zkoušky byla propůjčena značka kvality RAL“Zlaté M“. Tím je zajištěno, že každá kuchyně, která opouští závod Nobilia vyhovuje dnešnímu očekávání a nárokům na kvalitu na trhu.
  • PEFC – Společnost byla certifikována systémem PEFC
  • Blauer Engel – V srpnu roku 2012 byla společnost Nobilia jako první výrobce kuchyní v Německu vyznamenána ekologickým označením „Modrý anděl“
  • Emisní třída DGM   - Nábytek kolekce Nobilia byl na základě podmínek udělení emisní nálepky sdružení Deusche Gütegemeinschaft Möbel e. V. vyznamenán nejvyšší emisní třídou A.

Zaujala Vás nabídka kuchyní od firmy Nobilia?

Napište námO nás

Nabízíme kompletní řešení vašeho interiéru, především kvalitních kuchyňských sestav od renomovaného německého výrobce NOBILIA®. Řešení na klíč od A-Z.
Rádi Vám poskytneme rady, či podporu při řešení návrhu Vaší kuchyně, nebo i celého interiéru Vašeho domova.

Kontakt

KUCHYŇSKÁ STUDIA
Praha 4
Praha 7
Tel: +420 720 533 089
e-mail: