Služby

Jsme tu pro Vás

V první řadě by jsme vás rádi provedli našim SHOWROOMEM, kde si sami uděláte dojem o kvalitě a designu našich kuchyní tím, že si prohlédnete vzorové kuchyně, vzorky povrchu materiálu kuchyňských dvířek, pracovních desek, korpusů, typy úchytek a mnoho dalšího. Dále si vyzkoušíte funkčnost a kvalitu vybavení kuchyňských linek např. druh a funkci různých typů pantů a způsobu otevírání dvířek, výsuvy, šuplíky, a uvidíte další vnitřní vybavení. Lépe si tak vyberete nejen barevný odstín vaší kuchyně (dvířka - pracovní deska – obklad - dřez, …), ale především materiál a jeho zpracování.

Seznámíme vás s novými vymoženostmi při ukládání nádobí a potravin, s novinkami z řad spotřebičů a technického vybavení pro kuchyně a s vývojem trendu v designu u moderních, klasických i rustikálních kuchyní.

U nás vám přímo architekt, nebo interiérový designer zpracuje 3D návrh/ vizualizaci vaší kuchyně na míru.

Zpracování projektu

  • osobní a profesionální přístup
  • odborné poradenství architekta a designera
  • vypracování prvotní cenové nabídky zdarma
  • zpracování 3D návrhů / vizualizace kuchyně v daném prostoru
  • zakreslení sítí a rozvodů pro novou kuchyň
  • zaměření zakázky technikem
  • doprava
  • v ceně je kompletní montáž, včetně výřezů (připojení spotřebičů je u nás zdarma)
  • spotřebiče, dřezy a doplňky si můžete objednat u nás, nebo koupit sami. Je důležité mít před závaznou objednávkou kuchyně vybraný už daný typ spotřebiče včetně přesných rozměrů. Při objednávce kuchyně si znovu ověřit přímo u prodejce, zda je výrobek opravdu skladem a může být dodán do data montáže.
  • popřípadě zajistíme i stavební přípravy pro kuchyň

Abychom mohli udělat opravdu přesný a reálný návrh vaší kuchyně, je dobré si s sebou přinést veškeré podklady, co máte. Pro prvotní návrh kuchyně nám stačí půdorys místnosti s přesnými rozměry. Pokud nemáte přímo okótovaný stavební výkres, změřte zejména stěny, šířku a výšku oken a dveří, způsob jejich otevírání, výšku od podlahy, hloubku i přesah parapetu, topení, hlavní osvětlení místnosti a také čistou výšku místnosti (tj. od finální podlahy po strop př. podhled). Máte-li již hotové el. rozvody, rozvody vody a odpadu, odtah pro odsavač ( výška i průměr otvoru), centrální vysavač….Dále by bylo dobré vědět, z jakého materiálu jsou stěny, podlahy a strop? Pokud můžete, tak prostor i vyfoťte.

Před samotným objednáním kuchyně vám přesné zaměření prostoru provedou naši technici, kteří se po shlédnutí prostoru mohou na montáž i lépe připravit a vybavit.

Návrh kuchyně Vám v krátké době zpracujeme včetně ceny.

Před uzavřením zakázky obdržíte informace o postupu realizace a termínu montáže.

Zaujala Vás nabídka kuchyní od firmy Nobilia?

Napište námO nás

Nabízíme kompletní řešení vašeho interiéru, především kvalitních kuchyňských sestav od renomovaného německého výrobce NOBILIA®. Řešení na klíč od A-Z.
Rádi Vám poskytneme rady, či podporu při řešení návrhu Vaší kuchyně, nebo i celého interiéru Vašeho domova.

Kontakt

KUCHYŇSKÁ STUDIA
Praha 4
Praha 7
Tel: +420 720 533 089
e-mail: